Scyzory zwyciężają w Rzeszowie

• Opublikowano: poniedziałek, 24, kwiecień 2017 19:17
  • Odsłony: 2209

Czwarty ostatni turniej decydujący o rozstawieniu półfinałowym zespołów zakończył się zwycięstwem Terminatorów-Dominatorów z Kielc choć nie przyszło im to łatwo.

W pierwszym meczu Scyzory minimalnie pokonały IKS GTM Konstancin 54:51, choć dopiero w końcowych dwóch minutach udało im się przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę.
W drugim meczu nasz zespół po trzech kwartach prowadził 13 punktami 49:36 i wydawało się że w pełni kontroluje mecz jednak w czwartej kwarcie zupełnie stanęliśmy, niecelne rzuty z pod kosza kilka głupich nie wymuszonych strat i to przeciwnicy nabrali wiatr w żagle wygrywając wysoko 22:4 i cały mecz 58:53.

W trzecim meczu o przysłowiową pietruszkę bo pary półfinałowe przed tym meczem już były znane nasz zespół pokonał IKS GTM Konstancin 71:54.

Wyniki:
IKS GTM Konstancin - KS Pactum Scyzory Kielce 54:51(13:11;9:14;16:15;16:11)
Start Rzeszów - KS Pactum Scyzory Kielce 53:58(19:15;18:12;12:9;4:22)
IKS GTM Konstancin - Start Rzeszów 54:73(16:17;10:24;12:18;16:14)

Punkty dla Startu: Gorzkowicz 7i25, Cyrul 20(2x3) i 13, Szmuc 10 i 8, Garstka 8 i 6, Garbacz 2 i 13, Kruk 6 i 8, Maciejko -