Przegrana z Kielcami

Niestety porażką naszego zespołu zakończył się mecz pomiędzy Pactum Scyzory Kielce a AkcesMed Start Rzeszów 73:61.

Spotkanie odbyło się w hali sportowej w Suchedniowie. Mecz był bardzo zacięty do ostatnich minut, ale niestety musieliśmy uznać wyższość gospodarzy, którzy mając przewagę wzrostu brylowali pod koszami co dało im zwycięstwo. Mecz mógł się podobać dużo zaciętej walki niezły procent skuteczności i dużo skutecznych rzutów za trzy punkty z obu stron przy agresywnej obronie obu zespołów. Było to niezłe widowisko dla zebranych kibiców. Każda kwarta oscylowała blisko remisu ale to przeciwnicy byli minimalnie lepsi w każdej kwarcie (23:21, 18:15, 17:13, 15:12) co przełożyło się na końcowy wynik 73:61.

Punkty zdobyli:
AkcesMed Start Rzeszów - Cyrul 23(3x3), Kruk 12(1x3), Gorzkowicz 11, Garstka 10, Garbacz 5, Woźniak 0, Majka 0.
Pactum Scyzory Kielce - Moćko 30 (2x3), Gładysz 22, Sobieraj 8, Minda 7(1x3), Wrona 4, Gajewski, Moćko S., Koczwara Szymczak, Kozieł

W drugim meczu V kolejki IKS GTM Konstancin pokonał u siebie Górnika Toyota Wałbrzych 78:52.

Za dwa tygodnie 2/3.02 rozpocznie się runda rewanżowa w której nasz zespół pauzuje, a zmierzą się Pactum Scyzory Kielce z IKS GTM Konstancin a Górnik Toyota Wałbrzych podejmie KSS Mustang Konin.