Ostatnia kolejka rundy zasadniczej i druga porażka z rzędu

Niestety nasz zespół doznał drugiej porażki z rzędu tym razem z zespołem Pactum Scyzory Kielce 55:80 (12:20;17:12;11:25;15:23) i zakończył rundę zasadniczą na czwartym miejscu. W play-off spotkamy się z obecnym Mistrzem Polski IKS GTM Konstancin, a pierwszy mecz zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę o godz 13 w Konstancinie. W drugiej parze Pactum Scyzory Kielce podejmować będą Mustanga Konin.

Pierwsza połowa meczu ze Scyzorami była bardzo zacięta w pierwszej kwarcie kielczanie odskoczyli na 8 punktów (12:20) jednak w drugiej kwarcie nasz zespół zdołał częściowo odrobić straty (17:12) i po pierwszej połowie kielczanie prowadzili już tylko trzema punktami. W trzeciej kwarcie pomyłki sędziowskie wprowadziły nerwową atmosferę i niepotrzebną dyskusję co skończyło się dwoma przewinieniami technicznymi Cyrula, który musiał opuścić plac gry i praktycznie było po meczu. Miejmy nadzieję że w rozgrywkach play-off sędziowie staną na wysokości zadania i nie będą popełniać takich błędów jak w tym meczu.

Wyniki:
55:80 (12:20;17:12;11:25;15:23)

Punkty zdobyli: Garstka 18, Cyrul 11(1x3), Kruk 11, Gorzkowicz 9, Garbacz 6, Majka 0