Mustang Konin bliżej brązowego medalu

• Opublikowano: poniedziałek, 13, maj 2019 17:29
  • Odsłony: 2978

W pierwszym meczu o brązowy medal, po zaciętym meczu AkcesMed Start Rzeszów uległ u siebie Mustangom z Konina 64:67 i to zespół z Konina jest bliżej brązowego medalu, ale przewaga nie jest wysoka i sprawa brązowego medalu jest wciąż otwarta,  Aby zdobyć brązowy medal musimy wygrać teraz w Koninie minimum czterema punktami.

Nasz zespół do meczu wyszedł mało skoncentrowany, niewykorzystane sytuacje stu procentowe pozwoliły gościom na odskoczenie w pierwszej kwarcie na 11 pkt (8:19) Druga kwarta wygrana przez nasz zespół {18:15} pozwoliła zniwelować stratę do 8 pkt. Jednak po przerwie w trzeciej kwarcie zespół z Konina powiększył przewagę do 11 pkt. W czwartej kwarcie start rzucił się do odrobienia strat i na 4 minuty przed końcem nasz zespół po serii zdobytych punktów i przy dwóch trójkach Cyrula wyszedł na dwu punktowe prowadzenie 56:54. Potem była już walka kosz za kosz jednak ostatnie słowo należało do gości, w ostatniej akcji Tylak trafił za dwa a że był faulowany to dołożył jeszcze jeden punkt i mecz zakończył się trzy punktowym zwycięstwem gości. W najbliższą sobotę o godz. 17 w Koninie zostanie rozegrany mecz rewanżowy gdzie rozstrzygnie się sprawa brązowego medalu.

Wynik

AkcesMed Start Rzeszów - Mustang Konin      64:67 (8:19;18:15;14:17;24:16)

Punkty dla Startu zdobyli:  Cyrul 24(2x3), Kruk 16, Gorzkowicz 10, Gaarstka 10, Garbacz 4
dla Mustanga: Kornacki 24, Tylak 15, Brzeziński 11, Stelmasik 7(1x3), Bystrzycki 5, Darnikowski 5

Firma wspierająca naszą działalność ,,Dziękujemy"